Destek mi Arıyorsunuz? Ücretsiz Randevu Oluşturun

7/24 Destek Hattı

0 530 495 33 93

Konkordato Danışmanlığı

Konkordato Danışmanlığı

Konkordato danışmanlığı; dava açılmasında gerekli olan konkordato projesi yazımı ile başlayan, konkordato geçici ve kesin mühletlerin alınması ile önem kazanan ve konkordato projesinin tasdikiyle sonlanan sürecin olumlu bir şekilde yürütülmesine denmektedir.

Konkordato borçların ödenmesi için iyi niyetli borçluya özgü bir hukuki korumadır. Şirketlere borçlarını indirim yaparak zamana ve vadelere yayma imkanı tanınmıştır. Burada amaçlanan ülkemiz ekonomisine yıllarca katkısı bulunan yılların emeği ile kurulmuş olan şirketleri yaşatmaktır. Konkordato borçluyu, alacaklıyı ve çalışanı koruma amacı gütmektedir. Konkordato davası açılırken bu süreci yaşamış deneyimli ve profesyonel kişilerden yardım alınması önemlidir. Tarafımızca yılların emeği olan şirketlerin deneyimsiz kişilere teslim edilerek Konkordato Projesinin hazırlanmaması gerektiğidir. Konkordato projesi üzerinden dava yargılaması yapılacağından projenin önemi ortaya çıkmaktadır. Konkordato Danışmanlığı bu aşamada sizlere yardımcı olacak bir hizmettir.

Açılacak olan Konkordato davası veya açılmış olan Konkordato davasında mahkemeye ve Konkordato komiserlerine veya komiserine sunulacak mali raporların denetlenmesi, dava dosyasına sunulacak olan Konkordato komiser raporuna ve diğer bilirkişi raporlarına karşı teknik beyanda bulunulması ve sürecin başarı ile yönetilmesi için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Sadece borçlu değil, alacaklı taraflar da Konkordato talebinde bulunabilir. Konkordato sürecinin yürütülmesi için uzman bir ekiple çalışılması gerekir.

Örnek vermek gerekirsek hazırlanan Konkordato Ön Projesinde belirtilen hususların gerçekleşip gerçekleşmediği, Konkordato Ön Projesinin incelenerek teknik olarak hata veya eksikliklerin bulunup raporlanması şeklinde hizmetlerimiz mevcuttur.

Tarafımızca bir çok firmaya Konkordato Danışmanlığı yaparak şirketlerin dava açmasında profesyonel hizmet verilmiştir. Tarafımızca bir çok sektöre hizmet verilmiş olup ve halen de verilmektedir. Bu süreci birlikte yöneterek bir çok şirketin Konkordato Projesi tasdik olmuş ve bu süreci başarı ile atlatmışlardır.

Hangi şirketlere veya sektörlere hizmet verdiğimiz ve Konkordato ile ilgili diğer tüm sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

Daha önce hazırlamış olduğumuz dava dosyası örneğini izlemek için tıklayınız.